Image
Image
Miasto movie - odsłona druga

Miasto movie - odsłona druga

„W Nowogardzie film ma się bardzo dobrze!”

Nowogardzianie o powrocie do kina

Kiedy rozpoczynał się festiwal, zapytałyśmy mieszkańców Nowogardu, jak się czują w tym magicznym momencie powrotu do kina. Okazało się, że  wszyscy jesteśmy stęsknieni za kinem i doceniamy to, co dzieje się tutaj, lokalnie.

 

Nawet nie przeszkadzały już maseczki, tylko żeby było kino! Już nie obchodzi mnie to, że muszą być, po prostu dostosujmy się, żeby to wszystko było - w tamtym roku bardzo tego brakowało.

 Magdalena Pędzik

 

Trafiłam na bardzo dobry film, bardzo przeżywam. Życzę wszystkim miłego oglądania i miło spędzonego czasu!

 Bożena Wojciechowska

 

Z wielką chęcią wracam. Z rozbudzonymi nadziejami na to, że będzie jeszcze ciekawiej, intensywniej. Poza tym cieszę się na przyjazd osób, które tutaj do nas docierają. Czekam z niecierpliwością na ks. Bonieckiego,  zamówiłam sobie książki, ale nie dojdą przed spotkaniem, a szkoda! 

Ja z filmem jestem za pan brat, jeździłam po kraju co nieco, byłam na przykład w Łagowie. Poza tym jeździłam z młodzieżą po Polsce, na konkurs wiedzy o filmie do Gdańska. Kilka konkursów udało się wygrać, a w nagrodę był udział w festiwalu. Byliśmy w Krakowie, Łagowie, Gdańsku...oczywiście jako specjalni goście. (…) Profesor Lubelski stwierdził, że Nowogard to jest taki jeden z wielu ośrodków w Polsce, gdzie film naprawdę dobrze się ma. Cieszę się naprawdę, że tego kontaktu z filmem nie trzeba szukać daleko, a jest on tutaj, na miejscu..

Cieszę się, że Wojtek Solarz przyjedzie, lubię chłopaka, bo jest taki bezpośredni! Niesamowity!

Józefa Szukalska

lzm_miastomovie2_MartynaKawa
Zapraszamy do galerii

LzM - Lato z Muzami 2022

NOWOGARDZKI DOM KULTURY
Pl. Wolności 7
72-200 NOWOGARD
Sekretariat: sekretariat@ndk.pl


TELEFONY:
SEKRETARIAT 91 39 26 283
KSIĘGOWOŚĆ 91 39 26 284
BIURO KINA/PROMOCJA 91 39 25 779
KASA 91 39 26 262

NUMER KONTA:
34 1240 3884 1111 0000 4209 2568
Zapraszamy również na:
ndk.pl
ekofilm.ndk.pl

Dla mediów

Zamieszczony logotyp można wykorzystywać w publikacjach dziennikarskich. Dziennikarzy zainteresowanych innymi materiałami prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem +48 91 39 26 283 lub pocztą elektroniczną na adres: sekretariat@ndk.pl

Polityka prywatności i cookies

Szanujemy prywatność naszych użytkowników i chcemy, aby korzystając z naszej witryny czuli się bezpiecznie. Obok prezentujemy politykę prywatności oraz cookies.