Image
Image
LzM | Recital i spotkanie ze Zbigniewem Zamachowskim na finał 22. „Lata z Muzami”

LzM | Recital i spotkanie ze Zbigniewem Zamachowskim na finał 22. „Lata z Muzami”

22 lipca recital Zbigniewa Zamachowskiego „Nie tylko o miłości” będzie jednym z wydarzeń wieńczących 22. Festiwal Filmu Muzyki Malarstwa „Lato z Muzami” w Nowogardzie.

Nieco wcześniej aktor spotka się z widzami festiwalu, by porozmawiać o swojej długoletniej karierze i planach na przyszłość. Aktora będzie można podziwiać też podczas kilku seansów w Kinie Plenerowym.

Bardzo ceniony i lubiany przez widzów Zbigniew Zamachowski to wybitny aktor teatralny i filmowy, ale też osobowość o wielkim talencie muzycznym. Będzie się można o tym przekonać podczas recitalu „Nie tylko o miłości”. Perfekcyjna technika i kultura wokalna sprawiają, że wykonywane przez artystę piosenki na długo zostają w pamięci. W koncercie znajdują się utwory autorskie Zbigniewa Zamachowskiego oraz oryginalne interpretacje piosenek znanych twórców tej klasy, co: Jerzego Wasowskiego, Jeremiego Przybory, Wojciecha Młynarskiego, Włodzimierza Korcza, Jaromira Nohavicy, Krzesimira Dębskiego, Jerzego Satanowskiego, Edwarda Stachury, Piotra Bukartyka i wielu innych. Wykonawca śpiewa również utwory pochodzące z przedstawienia Teatru Syrena „Zamach na MoCarta” z przebojem „Kobiety jak te kwiaty”. Zbigniewowi Zamachowskiemu towarzyszy w programie pianista, kompozytor i aranżer – Roman Hudaszek.

Recital Zbigniewa Zamachowskiego będzie jednym z wydarzeń kończących tegoroczny festiwal „Lato z Muzami”. Tego samego dnia, w niedzielę 22 lipca o godzinie 16:00, aktor spotka się z widzami. Ze Zbigniewem Zamachowskim porozmawiamy o jego aktorskiej i muzycznej karierze, o życiu w blasku fleszy, marzeniach i planach na przyszłość.

Na festiwalu „Lato z Muzami” będzie można obejrzeć także Zbigniewa Zamachowskiego w kilku znakomitych filmowych kreacjach aktorskich. W czwartek 19 lipca zapraszamy na komedię „Kochanie, chyba cię zabiłem”, w piątek 20 lipca w godzinach późnowieczornych, w kinie plenerowym zaprezentujemy debiut aktorski Zamachowskiego zatytułowany „Wielka majówka”. Dzień później w tym samym miejscu obejrzeć będzie można aktora w filmie „Zmruż oczy”, bodajże jego najlepszej roli. Dzieciom zaś przypomnimy Zbigniewa Zamachowskiego w roli Ogra w klasycznym i nieśmiertelnym „Shreku”.

Kalendarz wydarzeń związanych z wizytą Zbigniewa Zamachowskiego na „Lecie z Muzami”:

19 lipca, godzina 22:00, seans plenerowy filmu „Kochanie, chyba cię zabiłem” | Plac Wolności

20 lipca, seans plenerowy filmu „Wielka majówka” reż. Krzysztof Rogulski | Scena przy NDK

21 lipca, seans plenerowy filmu „Zmruż oczy” reż. Andrzej Jakimowski | Scena przy NDK

22 lipca, seans filmu dla dzieci „Shrek” | Kino Orzeł

22 lipca, godzina 16:00, spotkanie ze Zbigniewem Zamachowskim | Kino Orzeł

22 lipca, godzina 19:00, recital „Nie tylko o miłości” | Kino Orzeł

LzM - Lato z Muzami 2022

NOWOGARDZKI DOM KULTURY
Pl. Wolności 7
72-200 NOWOGARD
Sekretariat: sekretariat@ndk.pl


TELEFONY:
SEKRETARIAT 91 39 26 283
KSIĘGOWOŚĆ 91 39 26 284
BIURO KINA/PROMOCJA 91 39 25 779
KASA 91 39 26 262

NUMER KONTA:
34 1240 3884 1111 0000 4209 2568
Zapraszamy również na:
ndk.pl
ekofilm.ndk.pl

Dla mediów

Zamieszczony logotyp można wykorzystywać w publikacjach dziennikarskich. Dziennikarzy zainteresowanych innymi materiałami prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem +48 91 39 26 283 lub pocztą elektroniczną na adres: sekretariat@ndk.pl

Polityka prywatności i cookies

Szanujemy prywatność naszych użytkowników i chcemy, aby korzystając z naszej witryny czuli się bezpiecznie. Obok prezentujemy politykę prywatności oraz cookies.