Image
Image
24. JESIEŃ Z FILMAMI - ODWOŁANA!

24. JESIEŃ Z FILMAMI - ODWOŁANA!

Szanowni Państwo!
To była jedna z najcięższych decyzji, z jaką przyszło się nam zmierzyć w ostatnich tygodniach. Jednak ze względu   na wprowadzenie żółtej strefy, sytuację panującą w kraju i rosnące obawy związane z rozprzestrzeniającą się pandemią Covid-19 w naszym regionie, zadecydowaliśmy o odwołaniu tegorocznej odsłony wydarzenia o nazwie „Jesień z Filmami”.

Wiemy, jak ważne jest dla Was kino i jak bardzo chcielibyście uczestniczyć w takim wydarzeniu, musimy jednak działać rozważnie i przede wszystkim w trosce o Wasze zdrowie oraz zdrowie naszych pracowników i współpracowników. Musimy przetrwać ten trudny czas, z nadzieją wypatrywać poprawy sytuacji. Niestety, obecna nie sprzyja organizacji imprez tego typu. Bardzo liczymy, że zostaniecie z nami i że otoczycie nas także dobrym słowem i wsparciem, bo dziś potrzebujemy tego szczególnie.

Jednocześnie w gronie decyzyjnym postanowiliśmy kontynuować działania edukacyjne w Akademii Filmowej. Jeśli tylko nie nastąpi drastyczne pogorszenie i tak ciężkiej sytuacji, to w naszym sympatycznym i zamkniętym gronie będziemy spotykali się raz w miesiącu, aby oglądać wartościowe, filmowe propozycje. Powinno państwa ucieszyć to bardzo, że uzgodniliśmy, iż do końca sezonu filmowego (czerwiec 2021 roku), prezentować będziemy w Akademii wydarzenia, których nie dane nam było obejrzeć w trakcie „Jesieni z Filmami”. Planujemy więc pokazać w Nowogardzie takie filmy, jak m.in.: „Szarlatan”, „xABo. Ksiądz Boniecki”, „Błąd systemu”, „Jojo Rabbit”, „Slalom” i kilka jeszcze innych tytułów. Przed nami osiem takich spotkań, które mamy nadzieję, choć trochę zrekompensują odwołany festiwal i pozwolą przetrwać ten trudny czas.

Wierzymy w kino, ale przede wszystkim wierzymy, że ludzkość w końcu wygra walkę z pandemią. Z nadzieją wchodzimy więc w organizację 24. „Lata z Muzami”, które zaplanowane zostało na 12-18 lipca 2021 roku, choć dostrzegamy ciągle niepokojące sygnały napływające ze świata. Walka trwa, także o naszą i Waszą przyszłość. Bardzo Was dziś prosimy, dbajcie przede wszystkim o swoje zdrowie, szukajcie ciepła i nadziei wokół siebie, tak abyśmy mogli spotkać się już wkrótce i byśmy mogli zachwycać się wspólnie dziełami filmowymi współczesnych kinematografii.

Z pozdrowieniami i ukłonami dla najlepszej filmowej widowni na świecie!

Aneta Drążewska, dyrektor Nowogardzkiego Domu Kultury,

Krzysztof Spór, dyrektor artystyczny „Lata z Muzami”

LzM - Lato z Muzami 2022

NOWOGARDZKI DOM KULTURY
Pl. Wolności 7
72-200 NOWOGARD
Sekretariat: sekretariat@ndk.pl


TELEFONY:
SEKRETARIAT 91 39 26 283
KSIĘGOWOŚĆ 91 39 26 284
BIURO KINA/PROMOCJA 91 39 25 779
KASA 91 39 26 262

NUMER KONTA:
34 1240 3884 1111 0000 4209 2568
Zapraszamy również na:
ndk.pl
ekofilm.ndk.pl

Dla mediów

Zamieszczony logotyp można wykorzystywać w publikacjach dziennikarskich. Dziennikarzy zainteresowanych innymi materiałami prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem +48 91 39 26 283 lub pocztą elektroniczną na adres: sekretariat@ndk.pl

Polityka prywatności i cookies

Szanujemy prywatność naszych użytkowników i chcemy, aby korzystając z naszej witryny czuli się bezpiecznie. Obok prezentujemy politykę prywatności oraz cookies.