Image
Image
INTERNETOWE SPOTKANIA FILMOWE. W OCZEKIWANIU NA „LATO Z MUZAMI 2020”

INTERNETOWE SPOTKANIA FILMOWE. W OCZEKIWANIU NA „LATO Z MUZAMI 2020”

W oczekiwaniu na premierową odsłonę tegorocznego 24. Festiwalu „Lato z Muzami” w Nowogardzie, zapraszamy na INTERNETOWE SPOTKANIA FILMOWE.

W pierwotnych datach tegorocznej edycji naszego wydarzenia, od 13 do 19 lipca, w internecie (nasze profile społecznościowe i strona internetowa) będziemy prezentowali znaczące propozycje kina autorskiego – te nowsze i te klasyczne, pełnometrażowe i krótkie, fabuły i dokumenty.

Wybór filmów został tak przygotowany, aby wszystkie seanse internetowe były darmowe!

Program naszego internetowego przeglądu to spotkanie z tym co niezwykłe, intrygujące, ciekawe. Sięgnęliśmy po propozycje nowsze i klasyczne, fabularne i dokumentalne, pełnometrażowe i krótkie dokonania polskiego kina. Niektóre filmy są zapewne państwu doskonale znane, ale mamy nadzieję, że dostarczymy widzom też kilku ciekawych odkryć. Sięgamy po kino między innymi twórców, którzy gościli w latach poprzednich na Lecie z Muzami, ale nie tylko.
Będą w naszym programie prezentowane filmy m.in. Marka Koterskiego, Władysława Pasikowskiego, Krzysztofa Kieślowskiego, Emi Buchwald, Grzegorza Jaroszuka, a z twórców zagranicznych Xaviera Dolana, Baltasara Kormakura, Lukasa Moodyssona. Zaprosimy państwa na dwa seanse niezwykłych pełnometrażowych polskich filmów niezależnych. Wśród klasycznych propozycji sięgniemy po dzieła Friedricha Wilhelma Murnaua, Jiriego Menzla, Sergieja Eisensteina. Obejrzycie państwo najważniejszy polski dokument przybliżający sierpniowe wydarzenia z 1980 roku oraz najgorszy film w historii kina.

Codziennie rano od 13 do 19 lipca będziemy publikowali kolejne nasze filmowe propozycje. Życzymy udanych seansów.

W oczekiwaniu na 24. „Lato z Muzami” ślę serdeczne pozdrowienia.
Do zobaczenia
Krzysztof Spór, dyrektor artystyczny festiwalu. 

LzM - Lato z Muzami 2022

NOWOGARDZKI DOM KULTURY
Pl. Wolności 7
72-200 NOWOGARD
Sekretariat: sekretariat@ndk.pl


TELEFONY:
SEKRETARIAT 91 39 26 283
KSIĘGOWOŚĆ 91 39 26 284
BIURO KINA/PROMOCJA 91 39 25 779
KASA 91 39 26 262

NUMER KONTA:
34 1240 3884 1111 0000 4209 2568
Zapraszamy również na:
ndk.pl
ekofilm.ndk.pl

Dla mediów

Zamieszczony logotyp można wykorzystywać w publikacjach dziennikarskich. Dziennikarzy zainteresowanych innymi materiałami prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem +48 91 39 26 283 lub pocztą elektroniczną na adres: sekretariat@ndk.pl

Polityka prywatności i cookies

Szanujemy prywatność naszych użytkowników i chcemy, aby korzystając z naszej witryny czuli się bezpiecznie. Obok prezentujemy politykę prywatności oraz cookies.